piątek, 11 lipca 2014

KONKURS - informacje szczegółowe i regulamin

1) Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać zdjęcie o tematyce "DREAMS" na adres switalska.ewelina@gmail.com w dniach 10.07.2014 - 20.07.2014.
W temacie mejla należy wpisać "KONKURS - Imię i Nazwisko". Maksymalne rozmiary zdjęcia to 1500 pikseli dłuższy bok, minimalne to 500 pikseli w każdym z wymiarów. Interpretacja tematu dowolna.

2) Wygrana praca będzie wybrana przez organizatorów konkursu spośród 10 zdjęć, które otrzymają najwięcej głosów. Głosować można poprzez polubienie zdjęcia konkursowego oraz stron@Ewelina Ewelina Świtalska Photography, MamajBags oraz Lady Elbereth. Brana pod uwagę będzie przede wszystkim estetyka wykonanych zdjęć, pomysł i kreatywność. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich, bez względu na wiek, doświadczenie, itd.

3) Nagrody:
I. Sesja zdjęciowa u Ewelina Świtalska Photography ze stylizacją od Lady Elbereth
II. Eko torba z dowolnym napisem wykonana przez MamajBags

4) W razie głównej wygranej zwycięzca musi zapewnić sobie dojazd do Warszawy bądź Bielska-Białej/Katowic, gdzie zrealizowana zostanie sesja zdjęciowa. Proszę o nie zgłaszanie się osób, które nie są w stanie spełnić tego
warunku. Tematyka, termin oraz wszystkie szczegóły sesji będę ustalała indywidualnie ze zwycięzcą po zakończeniu konkursu. W przypadku drugiej nagrody pokrywam koszty transportu na terenie Polski.

5) Pierwsze dni konkursu (10-13.07.2014) przeznaczone są na wysyłanie zdjęć. Publikacja pierwszej partii nadesłanych zdjęć odbędzie się 14.07.2014. W ciągu kolejnego tygodnia (do 20.07.2014 włącznie) można wciąż dosyłać prace, jednak trzeba liczyć się z tym, że im wcześniej nadesłane zostanie zdjęcie, tym większa szansa na to, że otrzyma większą liczbę głosów i wejdzie do 10 spośród której wyłoniony zostanie zwycięzca.

6) Głosować można do 20.07.2014 do godziny 23:59. Po północy możliwość głosowania zostanie zamknięta, głosy podliczone. Organizatorzy podejmą się wyłonieniu dwóch zwycięzców. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu kolejnych kilku dni.

7) Zgłoszenie zdjęcia do konkursu jest równoznaczne z tym, że zapoznano się z Regulaminem oraz jest się autorem nadesłanego ujęcia, a osoby znajdujące się na nim wyrażają zgodę na publikację. Nadesłane zdjęcie nie może łamać regulaminu portalu Facebook. Jedna osoba może nadesłać jedno zdjęcie.


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)