poniedziałek, 7 lipca 2014

K O N K U R S

Moi Drodzy Czytelnicy, 

wczoraj na Facebooku (tutaj) pojawiła się informacja o konkursie, organizowanym razem z Eweliną Świtalską -  Ewelina Świtalska Photography a także z Lady Elbereth

Co prawdy, wszelkie szczegóły konkursu zostaną podane na dniach, jednakże już teraz zapraszam Was do udziału w nim, wszelkie szczegóły do poczytania poniżej :)

INFO O KONKURSIE!
Jak pewnie niektórzy pamiętają, obiecałam, ze będzie konkurs i słowa planuję dotrzymać. Jest już temat i ustalam wszystkie szczegóły, także całość ruszy w ciągu kilku następnych dni. Jest to konkurs dla fotografów, do udziału zapraszam wszystkich, bez względu na wiek, poziom zaawansowania, itd. Jedyny warunek - proszę o zgłaszanie się osób, które w razie wygranej są w stanie przyjechać do Warszawy (ew. do Bielska), aby zrealizować główną wygraną. Nagrodami będą:
1. SESJA ZDJĘCIOWA ZE STYLIZACJĄ OD Lady Elbereth
2. TORBA Z WYBRANYM PRZEZ CIEBIE NAPISEM OD MamajBags
3. 3 odbitki moich zdjęć w formacie pocztówkowym
Zdjęcia konkursowe będą wrzucane tu na fanpejdż i będziecie mogli głosować na to, które podoba się Wam najbardziej. Pierwszą i drugą nagrodę będę wybierać ja oraz Apolonia Hernik (Lady Elbereth) i Paulina Mamaj (MamajBags). Będziemy patrzeć na wykonanie oraz pomysł. Trzecia wygrana trafi do osoby z największą liczbą lajków pod zdjęciem (wtedy nie wliczani będą już ci, którzy zajęli pierwsze i drugie miejsce). Warunkiem realizacji konkursu jest otrzymanie przeze mnie minimum 12 zgłoszeń.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)