środa, 2 stycznia 2013

Noworoczne podsumowania

Koniec roku już za nami, a w związku z tym, zrobiłam mały przegląd wykonanych toreb. Jedne były całkiem proste do zrobienia - ot, zwykłe kontury prosiaczka, czy Banksy. Jednakże, zdarzyły się i takie zamówienia, które wymagały ode mnie poświęcenia większej ilości czasu, wytrwałości - jak chociażby Cheschire Cat, Alicja w Krainie Czarów. 
Zauważyłam, że największą popularnością w zeszłym roku cieszyły się u mnie torby z postaciami z bajek - czyżby chęć przedłużenia sobie dzieciństwa? ;) A może zwykły sentyment do naszych ulubionych bohaterów bajek. Mam nadzieję, że w tym roku moje prace będą się Wam równie podobały, a także, że pozwolicie mi swoimi zamówieniami stawiać sobie coraz to nowe cele do osiągnięcia poprzez malunki na torbach robionych dla Was. 
Bywały miesiące, kiedy nabierałam wątpliwości co do swojej twórczości - czy ma ona sens, jak długo jeszcze pociągnę, czy uda mi się bardziej rozpropagować ten rodzaj twórczości pośród Was? Takie chwile - chwile załamania - zdarzają się jednak każdemu. 
Mam jednak nadzieję, że mimo okresowej posuchy na blogu (która oby w ogóle się nie zdarzała) nadal będziecie mnie odwiedzać i wspierać ciepłym słowem. 
Mam dla Was małą niespodziankę - w najbliższym czasie, mam nadzieję, pojawi się pewna torba inspirowana naturą, a także - co mam nadzieję, może Was jeszcze bardziej zainteresować - projekt dla pewnej Pani z Fabryki Pomysłów,  związany z bardzo popularną ostatnimi czasy grą, Angry Birds. 


pozdrawiam Was serdecznie,
Paula

 3 komentarze :

 1. już się nie mogę doczekać, aż zobaczę efekt końcowy na koszulce:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już niedługo właścicielka będzie mogła z dumą prezentować ją na sobie ;)

   Usuń
 2. Masz rację! EKO torby to zdecydowanie jeden z hitów ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :)