sobota, 15 listopada 2014

Przedświąteczna wyprzedaż toreb

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej. Z tej okazji zespół MamajBags przygotował dla Was przedświąteczną niespodziankę – wybrane ręcznie malowane ekotorby są teraz w nowych, niższych cenach! Nie warto zostawiać poszukiwania upominków dla bliskich na ostatnią chwilę. Torba ekologiczna to nie tylko oznaka bycia pro-środowiskowym, ale również ciekawy dodatek do codziennego stroju. Promocja trwa do 21 grudnia 2014 r. Możliwość rezerwacji ekotoreb. Chętni niech zostawią komentarz albo wyślą prywatną wiadomość na mamajbags@gmail.com (albo na profilu na Facebook'u). Ceny są podane przy każdym zdjęciu, należy do nich doliczyć koszt przesyłki w kwocie 8 zł. 
 
18 zł

18 zł

20 zł
 
15 zł
17 zł


17 zł

18 zł

20 zł

22 zł

18 zł

20 zł

15 zł
 
18 zł
 

2 komentarze :

 1. Widzę, że produkcja idzie na całego. Osobiście nie lubię malować na czarnym materiale, bo gorzej się prezentują kolory. Niestety - czarne torby cieszą się większym zainteresowaniem i moje "nie widzi mi się" mogę sobie w buty wsadzić :)
  Coraz więcej obserwuję na ulicy tzw. Eko - toreb. Życzę zatem, by manufaktura rozwijała się wprost proporcjonalnie do zapotrzebowania. Tzw. Eko - torby reklamowe na szczęście wychodzą z mody. Górą personalizacja! Dla każdego coś miłego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzeczywiście, kolory na czarnej ekotorbie zupełnie inaczej się prezentują. Sama wolę malować na jasnych ekotorbach, aczkolwiek czarne mniej się brudzą przy użytkowaniu. Wszystko ma swoje plusy i minusy :) Ja obserwuję sporo czarnych ekotoreb, ale jednak jasne dominują :)
   Dziękuję za miłe słowa! :)
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń

Dziękuję za każdy komentarz :)