poniedziałek, 15 września 2014

MamajBags na targach - relacjaCzy zastanawialiście się jak to jest móc zaprezentować swoje prace i możliwości wobec szerszego grona odbiorców, na żywo? Wobec ludzi, którzy Was nie znają? Powiem Wam jak to jest – dominuje wtedy obawa, że Wasza artystyczna wizja spotka się z krytyką, nikomu Wasze prace się nie spodobają i jedynie co zyskacie, to niechęć do pracy i zwątpienie we własne siły. Ale tak nie było w moim przypadku. 3 września br. na zaproszenie jednej ze znanych instytucji udaliśmy się z ekotorbami na targi. Instytucja – mogłoby się wydawać na pozór – nie ma nic wspólnego z działalnością ekologiczną, ale tak jak napisałam wyżej – to jedynie pozory. Instytucja ta podejmuje szereg eko inicjatyw, m. in. obchodzi światowy dzień wody, godzinę dla ziemi która związana jest z oszczędzaniem energii, no printing day czy też podejmuje działania recyklingowe. Tytuł Ecobiuro także należy do nich.
Instytucje, przedsiębiorstwa, organizacje, lokalne firmy podejmujące działania mające na celu ochronę naszego środowiska zyskują uznanie ode mnie, jako że sama bazuję na torbach ekologicznych, które nie szkodzą środowisku i wykonane są w 100% z bawełny. Gdy dostałam zaproszenie do pokazania swojej działalności szerszej publiczności, zgodziłam się bez chwili chwili zastanowienia.

Jak było? Na pewno ciekawie i inspirująco. Co po niektórzy z zainteresowaniem dopytywali o  markę, skąd pomysł na nią, skąd czerpiemy inspiracje na napisy i malunki na ekotorbach. Wróciłam z nowym doświadczeniem, z nowymi przemyśleniami i pomysłami na dalszą działalność oraz rozwój. 


Projekt i wykonanie ekotoreb: Paulina Mamaj (MamajBags)
Zdjęcia:                                    Magdalena Mamaj


A teraz obiecana dla Was niespodzianka!

Na targach największą popularnością cieszyły się czarne ekotorby z sercem wykonaną techniką kropkowaną (tego typu). Istnieje możliwość złożenia indywidualnego zamówienia na taką ekotorbę, gdzie jest możliwość wyboru koloru serca (czyli nie musi być one czerwone!). Jeśli ktoś z Was ma ochotę na taką ręcznie malowaną ekotorbę, to piszcie na mamajbags@gamil.com albo w wiadomości na facebook.om/MamajBags. Cena takiej ekotorby to 27 zł. Korzystajcie, póki jeszcze mam zapas czarnych ekotoreb :)

7 komentarzy :

 1. WOW!!! Super wielkie gratulacje :) Również miałam takie obawy jak Ty czy pokazać pracę, a jak krytyka itp.
  Ważne w tym wszystkim jest to, aby robić to co się kocha. Ja jestem bardzo dumna z koleżanki.
  Świetna prezentacja eko torebek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ogromnie za tak miłe słowa :) Nieskromnie powiem, że dużą dawkę siły i inspiracji czerpię właśnie od Twojej osoby. Dzięki wielkie za wsparcie i że jesteś już jakiś czas duchem z MamajBags i ze mną :)

   Usuń
  2. Cała przyjemność po mojej stronie - pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń
 2. gratuluję:) pokazać własne prace to nie lada wyczyn :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Aniu :) Prawda, miałam stresa niesamowitego dzień przed, jak wypadnę, czy się spodobają torby, ale było bardzo ok :)

   Usuń
 3. super sa te torby, gratulacje ze ktos docenił twoja prace.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :)